گز لقمه ای 43 درصد پسته ممتاز عسلی

خرید گز اصیل مستقیما از اولین تولید کننده گز در پایتخت گز ایران

وزن خالص : 400 گرمی
وزن کل : 600 گرمی
ابعاد بسته بندی : 30x25x4 سانتی متر
نوع بسته بندی : وکیوم

184000 تومان

توضیحات تکمیلی

میرسیم به لوکس ترین گز کارخانه شاهکار یعنی گز 43 درصد پسته ممتاز عسلی،این محصول بی نظیر طعم فوق العاده ای دارد و دلیل این طعم خوب جایگزینی کامل عسل کنار و گون به جای شکر است،شیرینی این محصول بسیار لطیف است و اصلا گلو را نمیزند،رنگ این گز به دلیل استفاده بالا از عسل و گزانگبین زردتر از گز های دیگر هست.که یکی از نشانه های،یک گز خوب به حساب می آید.

تعداد در جعبه:

وزن این جعبه 400 گرم و تعداد در جعبه حدودا بین 36 تا 40 عدد است.

انگبین چیست:

انگبین یا گزانگبین یک شیره گرون قیمت است که از گیاه گون بدست می آید و اسم گز از همین گزانگبین گرفته شده  و در گز های اصیل و لوکس از آن استفاده میشود و به شدت طعم خوبی دارد.

تازگی محصول:

تمام محصولات سایت رسمی شاهکار از زمان تولید تا وقتی به دست شما میرسند نهایتا 1 هفته از تولیدشان گذشته و در تازه ترین حالت ممکن هستند،بسته بندی ویژه گز شاهکار گز هارا تا 4 ماه تازه نگه میدارد.نکه جالب در گز شاهکار این است که در هیچ محصولی از حتی 1 ذره مواد نگهدارنده شیمیایی استفاده نشده است و تمام طول عمر آن به واسطه بسته بندی خاص شاهکار است.

نحوه نگهداری گز:

گز باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود،اگه قضد دارین برای مدت زیادی آن را نگه دارین بدون اینکه سلفون شرینگ روی محصول را باز کنید آن را در پلاستیکی گذاشته و در فریزر قرار دهید با این روش گز تا 1 سال تازه میماند اگر فریزر شما فضای جعبه را نداشت نیز میتوانید گز هارو در ظرف در بسته بدون درز گذاشته و در فریزر قرار دهید.