گز آردی 38 درصد پسته زعفرانی

خرید گز آردی اصیل مستقیم از اولین تولید کننده گز در پایتخت گز ایران

وزن خالص : 400 گرمی
وزن کل : 600 گرمی
ابعاد بسته بندی : 30x25x4 سانتی متر
نوع بسته بندی : وکیوم

140000 تومان

توضیحات تکمیلی

گز زعفرانی 38 درصد پسته شاهکار جز دسته گز های لوکس به حساب میاد که در آن از مرغوب ترین نوع زعفران خراسان استقاده شده و طعم زعفران در آن مشهود است،این محصول به دلیل استفاده از درصد بالای عسل و انگبین و زعفران و پسته جز بهترین شیرینی های موجود از نظر ارزش غذایی است.

تعداد در جعبه:

در این محصول 6 عدد گز بزرگ به اندازه کف دست وجود دارد و دوعدد جای خالی کوچک برای تنظیم وزن،که اگر احیانا وزن خالص گز کمتر از 400 گرم شد از این ها به عنوان تنظیم وزن استفاده میکنند ولی در حالت نرمال فقط 6 گز بزرگ دارد.

انگبین چیست:

انگبین یا گزانگبین یک شیره گرون قیمت است که از گیاه گون بدست می آید و اسم گز از همین گزانگبین گرفته شده  و در گز های اصیل و لوکس از آن استفاده میشود و به شدت طعم خوبی دارد.

تازگی محصول:

تمام محصولات سایت رسمی شاهکار از زمان تولید تا وقتی به دست شما میرسند نهایتا 1 هفته از تولیدشان گذشته و در تازه ترین حالت ممکن هستند،بسته بندی ویژه گز شاهکار گز هارا تا 4 ماه تازه نگه میدارد.نکه جالب در گز شاهکار این است که در هیچ محصولی از حتی 1 ذره مواد نگهدارنده شیمیایی استفاده نشده است و تمام طول عمر آن به واسطه بسته بندی خاص شاهکار است.

نحوه نگهداری گز:

گز باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود،اگه قصد دارین برای مدت زیادی آن را نگه دارین بدون اینکه سلفون شرینگ روی محصول را باز کنید آن را در پلاستیکی گذاشته و در فریزر قرار دهید با این روش گز تا 1 سال تازه میماند اگر فریزر شما فضای جعبه را نداشت نیز میتوانید گز هارو در ظرف در بسته بدون درز گذاشته و در فریزر قرار دهید.