گز آردی 38 درصد بادام سفارشی

خرید گز آردی تازه،مستقیم از کارخانه ی اولین تولید کننده گز در پایتخت گز ایران

وزن خالص : 400 گرمی
وزن کل : 600 گرمی
ابعاد بسته بندی : 30x25x4 سانتی متر
نوع بسته بندی : وکیوم

120000 تومان

توضیحات تکمیلی

شاید وقتی اسم گز میاد فقط با پسته تصورش میکنین، ولی وقتی یکبار گز بادامی رو تست کردین. اون طعم بادام بو داده  شده ترد در کنار گز نرم انگبینی هیچوقت از ذهنتون پاک نمیشه،گز آردی 38 درصد بادام سفارشی شاهکار بهترین گز بادامی شاهکار است و به دلیل سبک بودن بادام تقریبا نصف از محصول را بادام تشکیل داده است

تعداد در جعبه:

چون گز آردی یک محصول سنتی است ممکن است تعداد متغیری وابسته به ضخامت گز در جعبه وجود داشته باشد و بسته بندی بر اساس وزن 400 گرم کالا هست نه تعداد در جعبه اما به طور میانگین در این بسته بین 12 تا 15 عدد گز با سایز متوسط وجود دارد.

انگبین چیست:

انگبین یا گزانگبین یک شیره گرون قیمت است که از گیاه گون بدست می آید و اسم گز از همین گزانگبین گرفته شده  و در گز های اصیل و لوکس از آن استفاده میشود و به شدت طعم خوبی دارد.

تازگی محصول:

تمام محصولات سایت رسمی شاهکار از زمان تولید تا وقتی به دست شما میرسند نهایتا 1 هفته از تولیدشان گذشته و در تازه ترین حالت ممکن هستند،بسته بندی ویژه گز شاهکار گز هارا تا 4 ماه تازه نگه میدارد.نکه جالب در گز شاهکار این است که در هیچ محصولی از حتی 1 ذره مواد نگهدارنده شیمیایی استفاده نشده است و تمام طول عمر آن به واسطه بسته بندی خاص شاهکار است.

نحوه نگهداری گز:

گز باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود،اگه قصد دارین برای مدت زیادی آن را نگه دارین بدون اینکه سلفون شرینگ روی محصول را باز کنید آن را در پلاستیکی گذاشته و در فریزر قرار دهید با این روش گز تا 1 سال تازه میماند اگر فریزر شما فضای جعبه را نداشت نیز میتوانید گز هارو در ظرف در بسته بدون درز گذاشته و در فریزر قرار دهید.