گز لقمه ای 33 درصد پسته و بادام جعبه فلزی

خرید گز مستقیم از اولین تولید کننده گز در پایتخت گز ایران

وزن خالص : 300 گرمی
وزن کل : 500 گرمی
ابعاد بسته بندی : 30x25x4 سانتی متر
نوع بسته بندی : وکیوم

138000 تومان

توضیحات تکمیلی

گز لقمه ای پسته ای شاهکار اصلی کارخانه گز شاهکار از سال ۱۳۵۳ در شهر بلداجی یا همان شهر گز شروع به تولید یک شاهکار باستانی ایرانی، با جدید ترین متد روز و با کیفیت ترین مواد اولیه کرده است.گز، یک هنر ایرانی و خوراکی ملی است که از سالها پیش به صورت سنتی تولید میشده و در همه جای ایران وصف این شیرینی بی نظیر شنیده شده است. آراسته به طعم گلاب طبیعی است،استفاده از گلاب علاوه بر طعم دلنشین دارای خواص دارویی است که بر هیچکس قابل انکار نیست. گلاب را میتوان معجزه طبیعت نامید،مهمترین خاصیت گلاب،خاصیت آرام بخشی و کاهش استرس آن است، مرغوب ترین نوع گلاب در کنار پسته با درصد و کیفیت بالا در گز شاهکار تجربه یک شیرینی خوش طعم در کنار خواص دارویی و ارزش غذایی بالا را به مصرف کننده میدهد و در کنار قیمت مناسب آن به عنوان یکی از پر فروش ترین محصولات شاهکار است. جعبه فلزی آن بسیار شیک و مقاوم و مناسب هدیه دادن در مناسبت های مختلف است. شعار این محصول شاهکار این است:برای شخصی که همه چیز را دارد، ما همه چیز های دیگر را داریم!

تعداد در جعبه:
وزن این جعبه 400 گرم و تعداد در جعبه حدودا بین 27 تا 30 عدد است.

انگبین چیست:
انگبین یا گزانگبین یک شیره گرون قیمت است که از گیاه گون بدست می آید و اسم گز از همین گزانگبین گرفته شده  و در گز های اصیل و لوکس از آن استفاده میشود و به شدت طعم خوبی دارد.

تازگی محصول:
تمام محصولات سایت رسمی شاهکار از زمان تولید تا وقتی به دست شما میرسند نهایتا 1 هفته از تولیدشان گذشته و در تازه ترین حالت ممکن هستند،بسته بندی ویژه گز شاهکار گز هارا تا 4 ماه تازه نگه میدارد.نکه جالب در گز شاهکار این است که در هیچ محصولی از حتی 1 ذره مواد نگهدارنده شیمیایی استفاده نشده است و تمام طول عمر آن به واسطه بسته بندی خاص شاهکار است.

نحوه نگهداری گز:
گز باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود،اگه قضد دارین برای مدت زیادی آن را نگه دارین بدون اینکه سلفون شرینگ روی محصول را باز کنید آن را در پلاستیکی گذاشته و در فریزر قرار دهید با این روش گز تا 1 سال تازه میماند اگر فریزر شما فضای جعبه را نداشت نیز میتوانید گز هارو در ظرف در بسته بدون درز گذاشته و در فریزر قرار دهید.