گز صندوقچه 43 درصد پسته ممتاز عسلی

خرید گز اصیل مستقیم از اولین تولید کننده گز در پایتخت گز ایران

وزن خالص : 300 گرمی
وزن کل : 600 گرمی
ابعاد بسته بندی : 30x25x4 سانتی متر
نوع بسته بندی : وکیوم

302000 تومان

توضیحات تکمیلی

کارخانه گز شاهکار از سال ۱۳۵۳ در شهر بلداجی یا همان شهر گز شروع به تولید یک شاهکار باستانی ایرانی، با جدید ترین متد روز و با کیفیت ترین مواد اولیه کرده است.گز، یک هنر ایرانی و خوراکی ملی است که از سالها پیش به صورت سنتی تولید میشده و در همه جای ایران وصف این شیرینی بی نظیر شنیده شده است. یادتون هست که گفتیم لوکس ترین و بهترین شاهکار کارخانه شاهکار، گز ۴۳ درصد عسلی شاهکاره ،حالا فرض کنید این گز فوق العاده در صندوقچه چوبی شیک و لوکسی باشه که بعد از استفاده از گز میتونید از این صندوقچه چوبی و شکیل برای نگه داری انواع کالاهای لوکس خودتون مثل جواهرات یا کالا های زینتی دیگه استفاده کنید. حسن ختام محصولات شاهکار رو میبینید،شعار این محصول شاهکار این است،برای لوکس بودن، شاهکار کافیست.

تعداد در جعبه:
وزن این جعبه 400 گرم و تعداد در جعبه حدودا بین 27 تا 30 عدد است.

انگبین چیست:
انگبین یا گزانگبین یک شیره گرون قیمت است که از گیاه گون بدست می آید و اسم گز از همین گزانگبین گرفته شده  و در گز های اصیل و لوکس از آن استفاده میشود و به شدت طعم خوبی دارد.

تازگی محصول:
تمام محصولات سایت رسمی شاهکار از زمان تولید تا وقتی به دست شما میرسند نهایتا 1 هفته از تولیدشان گذشته و در تازه ترین حالت ممکن هستند،بسته بندی ویژه گز شاهکار گز هارا تا 4 ماه تازه نگه میدارد.نکه جالب در گز شاهکار این است که در هیچ محصولی از حتی 1 ذره مواد نگهدارنده شیمیایی استفاده نشده است و تمام طول عمر آن به واسطه بسته بندی خاص شاهکار است.

نحوه نگهداری گز:
گز باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود،اگه قضد دارین برای مدت زیادی آن را نگه دارین بدون اینکه سلفون شرینگ روی محصول را باز کنید آن را در پلاستیکی گذاشته و در فریزر قرار دهید با این روش گز تا 1 سال تازه میماند اگر فریزر شما فضای جعبه را نداشت نیز میتوانید گز هارو در ظرف در بسته بدون درز گذاشته و در فریزر قرار دهید.