گز لقمه ای 38 درصد پسته ترمه

خرید گز اصیل مستقیم از اولین تولید کننده گز در پایتخت گز ایران

وزن خالص : 400 گرمی
وزن کل : 600 گرمی
ابعاد بسته بندی : 30x25x4 سانتی متر
نوع بسته بندی : وکیوم

184000 تومان

توضیحات تکمیلی

کارخانه گز شاهکار از سال ۱۳۵۳ در شهر بلداجی یا همان شهر گز شروع به تولید یک شاهکار باستانی ایرانی، با جدید ترین متد روز و با کیفیت ترین مواد اولیه کرده است.گز، یک هنر ایرانی و خوراکی ملی است که از سالها پیش به صورت سنتی تولید میشده و در همه جای ایران وصف این شیرینی بی نظیر شنیده شده است. گز ۳۸ درصد پسته انگبینی شاهکار به قدری طعم خاص و دلنشینی دارد که با یک بار استفاده معیار و مبنای یک گز خوب را ۳۸ درصد پسته انگبینی قرار میدهید. طعم فوق العاده کلاسیک و خاص انگبین به همراه پسته، گز را به یکی از وسوسه انگیز ترین شیرینی های دنیا تبدیل کرده است.قصه همینجا به پایان نمیرسد چون شما نباید نگران قند خون خود باشید ، عامل شیرین کننده در اکثر محصولات شاهکار عسل است و همین است که از شاهکار یک گز لوکس و خوش طعم ساخته است.جعبه ترمه کاری شده شاهکار بهترین انتخاب برای کادو دادن یا استفاده دکوری است که شما میتونید با خرید شاهکار با یک تیر دو نشان بزنید،هم از لذت یک گز فوق العاده بهره مند شوید و هم صاحب یک جعبه ترمه کاری شده زیبا شوید. شعار این محصول شاهکار این است:با شیرینی من نمک گیر میشوی.

image

تعداد در جعبه:
وزن این جعبه 400 گرم و تعداد در جعبه حدودا بین 36 تا 40 عدد است.

image

انگبین چیست:
انگبین یا گزانگبین یک شیره گرون قیمت است که از گیاه گون بدست می آید و اسم گز از همین گزانگبین گرفته شده  و در گز های اصیل و لوکس از آن استفاده میشود و به شدت طعم خوبی دارد.

تازگی محصول:
تمام محصولات سایت رسمی شاهکار از زمان تولید تا وقتی به دست شما میرسند نهایتا 1 هفته از تولیدشان گذشته و در تازه ترین حالت ممکن هستند،بسته بندی ویژه گز شاهکار گز هارا تا 4 ماه تازه نگه میدارد.نکه جالب در گز شاهکار این است که در هیچ محصولی از حتی 1 ذره مواد نگهدارنده شیمیایی استفاده نشده است و تمام طول عمر آن به واسطه بسته بندی خاص شاهکار است.

نحوه نگهداری گز:
گز باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود،اگه قضد دارین برای مدت زیادی آن را نگه دارین بدون اینکه سلفون شرینگ روی محصول را باز کنید آن را در پلاستیکی گذاشته و در فریزر قرار دهید با این روش گز تا 1 سال تازه میماند اگر فریزر شما فضای جعبه را نداشت نیز میتوانید گز هارو در ظرف در بسته بدون درز گذاشته و در فریزر قرار دهید.