گز کادویی جعبه چوبی 28 درصد پسته

خرید گز اصیل مستقیم از اولین تولید کننده گز در پایتخت گز ایران

وزن خالص : 300 گرمی
وزن کل : 500 گرمی
ابعاد بسته بندی : 30x25x4 سانتی متر
نوع بسته بندی : وکیوم

138000 تومان

توضیحات تکمیلی

کارخانه گز شاهکار از سال ۱۳۵۳ در شهر بلداجی یا همان شهر گز شروع به تولید یک شاهکار باستانی ایرانی، با جدید ترین متد روز و با کیفیت ترین مواد اولیه کرده است.گز، یک هنر ایرانی و خوراکی ملی است که از سالها پیش به صورت سنتی تولید میشده و در همه جای ایران وصف این شیرینی بی نظیر شنیده شده است. گز ۲۸ درصد پسته شاهکار با جعبه زینتی یک کاندید مناسب برای هدیه دادن یا استفاده شخصی است. در این گز از گلاب طبیعی استفاده شده که طعم و مزه دلنشینی به آن میدهد،جعبه زینتی استفاده شده در این محصول از چوب با کیفیت با منبت کاری سنتی است که حتی به تنهایی ارزش نگه داری و استفاده زینتی دارد.

image

تعداد در جعبه:
وزن این جعبه 400 گرم و تعداد در جعبه حدودا بین 36 تا 40 عدد است.

image

انگبین چیست:
انگبین یا گزانگبین یک شیره گرون قیمت است که از گیاه گون بدست می آید و اسم گز از همین گزانگبین گرفته شده  و در گز های اصیل و لوکس از آن استفاده میشود و به شدت طعم خوبی دارد.

تازگی محصول:
تمام محصولات سایت رسمی شاهکار از زمان تولید تا وقتی به دست شما میرسند نهایتا 1 هفته از تولیدشان گذشته و در تازه ترین حالت ممکن هستند،بسته بندی ویژه گز شاهکار گز هارا تا 4 ماه تازه نگه میدارد.نکه جالب در گز شاهکار این است که در هیچ محصولی از حتی 1 ذره مواد نگهدارنده شیمیایی استفاده نشده است و تمام طول عمر آن به واسطه بسته بندی خاص شاهکار است.

نحوه نگهداری گز:
گز باید در محیط خشک و خنک نگهداری شود،اگه قضد دارین برای مدت زیادی آن را نگه دارین بدون اینکه سلفون شرینگ روی محصول را باز کنید آن را در پلاستیکی گذاشته و در فریزر قرار دهید با این روش گز تا 1 سال تازه میماند اگر فریزر شما فضای جعبه را نداشت نیز میتوانید گز هارو در ظرف در بسته بدون درز گذاشته و در فریزر قرار دهید.